Į ką atkreipti dėmesį renkantis visureigiui padangas.

4x4, AWD, 4WD.. Žymėjimas ant transporto priemonės reiškia, kad ji turi visų varančiųjų ratų sistemą. Sistemos paskirtis yra suteikti geresnį automobilio pravažumą. Kad visų varančiųjų ratų sistema būtų dar efektyvesnė tam reikalingos ir atitinkamos padangos. Šiuo metu visureigiai nėra vien tik bekelei skirtos transporto priemonės – rinkoje siūlomi įvairių rūšių SUV (angl. “Sports Utility Vehicle”) ir padidinto pravažumo automobiliai. Taigi ir padangų pasiūla yra labai įvairi.

Bekelės įranga, kam ji?

Pirmiausia, pradėkime nuo to, kam yra skirta bekelės įranga. Ji skirta tam, kad pagelbėtų išvažiuoti Jūsų visureigiui, jam pastrigus kelyje. Visi esame susidūrę su įvairiausiais iššūkiais kelyje, pradedant: nepalankiomis oro sąlygomis, slidžiu keliu, pažliugusiu ar bekele primenančiu keliu ir kai viso to pasekmė, įstrigęs jūsų automobilis . Tokiu atveju į pagalbą galime pasitelkti papildomus bekelės įrankius.

Kaip išsirinkti SP grupės pusautomatį

SP - suvirinimo pusautomačiai, skirti lankiniam virinimui suvirinimo viela ir apsauginėmis dujomis (MIG/MAG).
  Pusautomačiai yra atsparūs dideliems maitinimo įtampos svyravimams ir gali veikti nuo benzininio elektros generatoriaus. Juose statomi "Kooptim" kompanijos 2-jų ir 4-ių ratukų vielos padavimo mechanizmai bei patikimai veikianti elektrinė schema.
 "SP" suvirinimo pusautomačiai atsparūs šalčiui, drėgmei, metalinėms dulkėms, gali būti naudojami nešildomose patalpose, Lietuvoje gaminami virš 20 metų
 

Ratlankiai

Apie juos trumpai