Bekelės įranga, kam ji?

 • Bekelės įranga, kam ji?

  Pirmiausia, pradėkime nuo to, kam yra skirta bekelės įranga. Ji skirta tam, kad pagelbėtų išvažiuoti Jūsų visureigiui, jam pastrigus kelyje. Visi esame susidūrę su įvairiausiais iššūkiais kelyje, pradedant: nepalankiomis oro sąlygomis, slidžiu keliu, pažliugusiu ar bekele primenančiu keliu ir kai viso to pasekmė, įstrigęs jūsų automobilis . Tokiu atveju į pagalbą galime pasitelkti papildomus bekelės įrankius.

  Ką vadiname bekelės įranga?
  Tai būtų: virvės, kabliai, jungtys, kilpos, traukimo mechanizmai, užvažiavimo rampos, keltuvai, tempimo virvės ir kita.
  Tai ką patartina turėti savo automobilyje?
  Vienas svarbiausių elementų būtų, - virvė. Apvali pinta arba sukta. Patartina naudoti kinetinę virvę, nes ji yra elastinga ir esant apkrovai pailgėja apie 30%, sukaupia savyje energiją, kuri leidžia įsibėgėjus truktelti ir lengviau ištraukti užklimpusį visureigį. Kinetinė vilktis apsaugo visureigio mazgus nuo smūginių apkrovų. Tempiant automobilį visada reikia laikytis saugumo reikalavimų ir naudoti tinkamo stiprumo ir ilgumo vilktis.

  Keltuvas arba „domkratas Hi-Jack“ dar vienas naudingas įrankis Jūsų automobiliui. Keltuvas naudojamas automobilio pakėlimui, užklimpus kaip rankinė gervė.
  Keltuvu galima spausti, plėsti konstrukcijas, kėbulą, traukti įkastus stulpus, bet tam reikalingi papildomi fiksatoriai, ar grandinės

  Sunkiai pravažiuojamose vietose naudojami trapai (sand tracks ) - paklotai po ratais. Jų būna įvairių, priklausomai nuo kelio grunto, todėl reiktų pasirinkti pagal Jūsų poreikius.

  4x4padangos.lt turi platų bekelės įrangos pasirinkimą fizinėje parduotuvėlėje.

  Gariūnų g. 43A, Vilnius

  aikštelė 247

  Automobilių verslo centras

  Jei ko nerandate el. parduotuvėje ir turite klausimų.

  Rašykite: viber +370 602 66 666