Prekių grąžinimo sąlygos

 • "4x4padangos.lt" visoms parduodamoms prekėms taiko garantiją dėl gamyklinių defektų nepriklausomai nuo to ar prekės buvo įsigytos internetu, ar fizinėse parduotuvėse.

  Labai retais atvejais pasitaiko, kad padangos, ratlankiai, bekelės įranga ar kitos auto prekės į prekybą patenka su tam tikrais defektais net ir po kelių kokybės patikrinimų.

  Būtent dėl to visoms prekėms yra suteikiama gamyklinė garantija. Jei pastebėtumėte gaminio kokybės neatitikimų, būtinai informuokite "4x4padangos.lt" administraciją. Jei defektas yra gamyklinis, prekę pakeisime nauja arba grąžinsime pinigus.

  Garantija taikoma prekėms nuo pardavimo datos, pateikus įsigijimą patvirtinantį kasos čekį arba sąskaitą - faktūrą. Garantija suteikiama gamykliniams defektams.
   Garantija netaikoma įmonės ekspertui arba nepriklausomai komisijai nustačius, kad prekės pažeistos mechaniškai. Jei prekė - padangos buvo eksploatuotos ant netinkamo pločio ar nekokybiško ratlankio, esant netvarkingai automobilio važiuoklei, esant netinkamai automobilio ratų geometrijai, netolygiam nudėvėjimui, nulaiptavimui, remontuotai padangai ir nustačius kitus neteisingus padangų eksploatacijos atvejus, tuomet, garantija - netaikoma.
   Už pažeidimus, atsiradusius dėl netinkamo padangų eksploatavimo, neatlyginama. Ratlankiai , bekelės įranga, suvirinimo įranga ir kiti neišvardinti įrenginiai bei technika pirkti „4x4padangos.lt“ dėl netinkamo eksploatavimo ir ar įrangai padarius mechaninius pažeidimus, neatlyginama.
  • Garantija galioja gamykliniam gedimui - brokui jei nustato ekspertai arba nepriklausoma komisija.
  • Garantija įsigalioja nuo prekių pardavimo datos. Padangų, ratlankių ridai garantija nesuteikiama. Garantija galioja nuo ratlankio nenumontuotai padangai.
  Primename, kad, siekiant užtikrinti teisingą padangų eksploataciją, reikia padangas reguliariai balansuoti, oro slėgį jose tikrinti ne rečiau, nei kas 14 dienų, daryti reguliarią padangų rotaciją pagal transporto priemonės gamintojo ar padangų pardavėjo rekomendacijas.
  Kaskart montuojant padangas, rekomenduojame keisti ventilius. Parenkant padangų pripūtimo slėgį vadovautis transporto priemonės gamintojo pateikiama informacija, atsižvelgiant į padangoms teikiančias apkrovas, vairavimo stilių, greitį. Su naujai sumontuotomis padangomis nuvažiavus apie 1000 km. būtinas pakartotinas padangų balansavimas.

  Garantinis laikotarpis naudotam daiktui: 1 mėn. atnaujintam 3 mėn. naujam 12 mėn.

  Nekokybiškų prekių keitimas ir grąžinimas

  Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, "4x4padangos.lt" įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

  Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, patvirtintomis 2014-07-22 Vyriausybės nutarime Nr. 738, kurių 18 punkte įtvirtinta, kad netinkamos kokybės prekės į tinkamos kokybės prekes keičiamos ir prekės grąžinamos Civilinio kodekso 6.363 ir 6.364 straipsniuose nustatytais atvejais ir sąlygomis.

   

   

  14 dienų pinigų grąžinimo garantija:


  Kiekvienas pirkėjas turi teisę grąžinti arba apkeisti įsigytą prekę per 14 dienų laikotarpį. Prekė turi būti grąžinta tokiu pat būdu kaip buvo įsigyta į "4x4padangos.lt" filialą. Prekės grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti nepanaudota ir nepažeistas jos įpakavimas bei etiketės. Norėdamas grąžinti prekę pirkėjas turi kreiptis į "4x4padangos.lt" nurodytais kontaktais.