Ratlankiai

 • Ratlankiai

  Apie juos trumpai

  Rinkoje mums siūlomas platus asortimentas ne tik padangų, bet ir ratlankių. Kaip nepasiklysti siūlomų prekių platybėse, išsirinkti tinkamus ratlankius ir į ką atkreipti dėmesį.
  Pirmiausia, reikia išsirinkti pagal savo visureigio markę tinkančius ratlankius,- parametrus. Tuomet juos rinktis pagal jų savybes: lengvojo lydinio, skardiniai, ardomi, kaltiniai ir kt.. Kiekvienas jų turi unikalias savybes į kurias vairuotojai privalo atsižvelgti norėdami išsirinkti patį optimaliausią variantą.
  Jeigu pasirinksite savo automobiliui netinkančius ratlankius, tikimybė, kad juos pažeisite yra gerokai didesnė. Kaip pavyzdys. Miesto visureigių savininkai, dažniau renkasi didelius, sportiškus, išskirtinio dizaino, lengvo lydinio ratlankius, tai nėra blogai. Deja, bekelėje šie ratlankiai dėl žemo profilio padangų bus labiau pažeidžiami dėl netolygaus kelio grunto.
  Nauji ar naudoti ratlankiai?
  Pirkdami naudotus ratlankius nežinosime kiek kartų jie buvo pažeisti ir kaip stipriai kol jų nepatikrinsime ant balansavimo ar lyginimo staklių. Dažniausiai pažeidimai būna pakankamai maži, kad jų būtų neįmanoma pastebėti plika akimi, bet pakankamai dideli, kad būtų jaučiama erzinanti vibracija ir gadinami važiuoklės elementai.
  Jei rinksitės naujus ratlankius, tai jie atrodys puikiai, tinkamai subalansuoti ir visada žinosite, kad jie tokie išliks tol, kol juos saugosite.
  Naudoti ratlankiai, iš praktinės pusės bus pigesni, dažnu atveju yra tikimybė rasti neblogų vardinių originalių ratlankių. Pirkdami naudotus ratlankius prisidėsite ir prie gamtos ekologijos.
  Tinkami ratlankiai nulemia automobilio komfortą, stabilumą, įsibėgėjimą, stabdymą, išvaizdą ir daug kitų charakteristikų. Bet kuriuo atveju, galutinis sprendimas yra Jūsų.
  Nepamirškite, kad vienas iš pigesnių variantų pakeisti Jūsų visureigio išvaizdą yra su teisingais parametrais pakeisti, - ratai.
  Jei, susidursite su sunkumais išsirenkant ratus, visada Jums padės, - 4x4padangos.lt