Į ką atkreipti dėmesį renkantis visureigiui padangas.

 • Į ką atkreipti dėmesį renkantis visureigiui padangas.

  4x4, AWD, 4WD.. Žymėjimas ant transporto priemonės reiškia, kad ji turi visų varančiųjų ratų sistemą. Sistemos paskirtis yra suteikti geresnį automobilio pravažumą. Kad visų varančiųjų ratų sistema būtų dar efektyvesnė tam reikalingos ir atitinkamos padangos. Šiuo metu visureigiai nėra vien tik bekelei skirtos transporto priemonės – rinkoje siūlomi įvairių rūšių SUV (angl. “Sports Utility Vehicle”) ir padidinto pravažumo automobiliai. Taigi ir padangų pasiūla yra labai įvairi.

  Kuo ypatingos 4x4 padangos?

  Visureigiai įprastai yra didesni ir sunkesni už standartinius lengvuosius automobilius, todėl padangos turi būti tvirtesnės. Džipams skirtos padangos, kaip ir įprastos, gali būti žieminės, vasarinės, universalios ar kitos paskirties. 4x4 padangos dažnu atveju yra pažymėtos M+S raidėmis, kurios žymi padidintą pravažumą ant purvo ir sniego.
  Kadangi miesto ir bekelės visureigiams reikia skirtingų padangų, jos dar yra skirstomos ir pagal protektoriaus grubumą: A/T (All Terrain) – visiem keliams – universalios, M/T (Mud Terrain) – skirtos daugiau bekelei, H/T (Highway Terrain) – paparastiems keliams. R/T- Šios padangos turi ne tik unikalų protektoriaus raštą, bet ir gamybos technologiją, kurioje svarbiausi faktoriai yra kokybė ir saugumas. R/T- padangos 60% bekelė, 40% asfaltas.

  Kaip pasirinkti padangas savo visureigiui?
  Kai kurie miesto SUV automobiliai yra varomi tik priekiniais ratais ir grubų protektorių turinčios padangos jiems dažnai nėra reikalingos, bet jos gali suteikti grėsmingesnę išvaizdą ir pagerinti pravažumą. Todėl pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į tai, kokiomis aplinkybėmis planuojate naudoti visureigį ir ar norite jam suteikti išskirtinę išvaizdą.
  Bekelėje eksploatuojamiems visureigiams būtinas geras sukibimas su purvu, sniegu ir smėliu, todėl reikėtų aukštesnių M/T (Mud Terrain) padangų. A/T (All Terrain) padangos tinka tiems, kuriems visureigiu tenka važinėti tiek mieste, tiek užmiestyje bei miške. H/T (Highway Terrain) padangos geriausiai tinka asfaltui, todėl jas dažniausiai renkasi sportinių arba miesto visureigių savininkai.
  Padangų matmenis reikėtų rinktis atsižvelgiant į visureigio gamintojo rekomendacijas, kurias galite rasti atsidarę vairuotojo dureles, ant degalų bako dangtelio arba automobilio instrukcijoje.

  Padangų prekyba ir montavimas
  Internetinėje 4x4padangos.lt parduotuvėje siūlomas didelis nuo R13 iki R24 dydžių padangų ir ratlankių pasirinkimas. Pasirinkimas, platus įvairių tipų visureigiams. Pas mus galite įsigyti: Maxxis, Bfgoodrich, Yokohama, Goodyear, Comforser, Hankook, Silverstone, Dunlop, Continental, ir kitų žinomų gamintojų padangas.
  Išsamesnė informacija: +370 602 66 666, Viber: +370 602 66 666
  Padangas galite įsigyti internetu arba Gariūnų g. 43 A, Vilniuje.
  Gariūnų auto verslo centre, padangų montavimu užsiimantys specialistai, gali, pasirūpinti ir jūsų padangų montavimu.