COOPER 315/70R17 121/118Q DISCOVERER S/T MAXX P.O.R

 • COOPER 315/70R17 121/118Q DISCOVERER S/T MAXX P.O.R

   Tinka visureigiams
  • Padangos turinčios išskirtines galimybes ir ilgaamžiškumą
  • Armor Tek3 ® konstrukcija suteikia specialiai sukonfigūruotą 3 sluoksnį , kuris dar labiau sustiprina padangos stiprumą šoninėje sienelėje ir protektoriuose.
  • Smeigių skylės tiems, kurie ieško papildomo sukibimo ant ledo.
  • „Discoverer S/T MAXX“ padangos užtikrina gerą važiavimą keliuose ištisus metus.
    

  Plotis
  315
  Aukštis
  70
  Skersmuo
  R17
  Prekės ženklas
  Cooper
  Sezonas
  Universalios
  Padangos apkrova (LI)
  121/118
  Greičio indeksas (SI)
  Q - 160 km/h
  Sukibimas su šlapia kelio danga
  O
  Kuro sąnaudos
  P
  Protektoriaus tipas
  N
  Automobilio tipas
  visureigis
  Padangų tipas
  A/T
  Galima užsakyti
  x1
  Modelis
  Discoverer S/T MAXX
  Kilmės šalis
  US
 • Apie gamintoją:
  "Cooper Tire & Rubber Company" padangų gamintojas, kaip vienas populiariausių ir didžiausių gamintojų Jungtinėse Amerikos Valstijose (4-ta vieta rinkoje) bei pasaulyje (11-ta vieta), gamina ne tik Cooper padangas, bet ir tokiais žinomais prekiniais ženklais padangas, kaip Avon, Chengshan, Fortune, Mentor ir dar keletą mažiau Europoje žinomų padangų brendų. Cooper visureigiams skirtos SUV tipo padangos vienos labiausiai vertinamų pasaulyje ne tik eilinių vartotojų, bet taip pat ir sporto pasaulyje. Dėl angliško preciziškumo ir JAV technologijų novatoriškumo, padangų gamintojas Cooper užtikrina aukščiausius kokybės standartus. JAV koncernas "Cooper Tire & Rubber Company" padangas tiekia daugiau kaip į 150 šalių visame pasaulyje ir yra vertinamas kaip patikimas auštos klasės padangų gamintojas.
  Cooper prekinio ženklo istorijos šaknys siekia net 1914 metus, o dabartiniu pavadinimu "Cooper Tire & Rubber Company" padangų gamintojas pasivadino 1946 metais. Įkūrėjai - netikri broliai John F.Schaefer ir Claude E.Hart.