CONTINENTAL 275/40R21 107T CIC 3 XL FR EVC studded 3PMSF

 • CONTINENTAL 275/40R21 107T CIC 3 XL FR EVC studded 3PMSF

  IceContact 3

  Užtikrintai važiuokite keliu, kad ir koks jis būtų.
   

  Plotis
  275
  Aukštis
  40
  Skersmuo
  R21
  Prekės ženklas
  Continental
  Sezonas
  Žieminės
  Padangos apkrova (LI)
  107
  Greičio indeksas (SI)
  T - 190 km/h
  Protektoriaus tipas
  D
  Automobilio tipas
  visureigis
  Galima užsakyti
  x1
 • • Tebūnie sniegas, tebūnie lietus, tebūnie šaltis.
  Pasisveikinkite su pikčiausiu žiemos priešu- iceCONTACT3 : dviejų tipų dyglių deriniu ir pažangiu jų paskirstymo raštu. Mūsų „TwinStud“ koncepcija sukibimą kilstelėjo į kitą, aukštesnį lygį.

  • Žymiai geresnis valdymas ant šlapio kelio ir sniego
  Ypatingas protektoriaus raštas lemia, kad vanduo ir šlapias sniegas pašalinami iš po padangos, užtikrinant puikų sukibimą su keliu ir mažinant akvaplanavimą. Pertvaros tarp protektoriaus blokų padidina standumą ir stabilumą geresniam valdymui ant sausos dangos. Be to, gumos mišinyje esantis rapsų aliejus išsaugo protektoriaus lankstumą net ir esant itin žemai temperatūrai, taip užtikrinant optimalų prisitaikymą prie kelio paviršiaus ir geresnį sukibimą su

  • Maksimalios savybės visą padangos naudojimo laiką
  Itin didelė „Continental“ dygliuotų padangų gamybos patirtis padėjo sukurti pasaulyje unikalią ir patentuotą ypatingai padengtų dyglių tvirtinimo technologiją. Tai užtikrina ilgai išliekančias savybes ir saugumą visą padangų naudojimo laiką.

  Apie gamintoją:
  Continental - vienas didžiausių ir populiariausių padangų gamintojų visame pasaulyje. Pagal apimtis Continental AG koncernas pasaulinėje rinkoje patenka į penketuką, o Europoje yra antroje vietoje. Per metus Continental AG savo produkcijos parduoda daugiau nei už 35 milijardus eurų. Šiuo metu Continental AG koncerne įvairiose srityse dirba virš 180000 žmonių 49-iose pasaulio šalyse. Continental AG koncernui priklauso tokie žinomi padangų gamintojai ir prekiniai ženklai kaip Uniroyal, Semperit, General, Viking, Gislaved, Sportiva, Barum, Mabor ir Matador. Continental AG korporacija gamina ne tik lengvųjų automobilių padangas, bet taip pat ir mopedams, motociklams, komerciniam ir krovininiam transportui, sunkiąjai ir agro technikai skirtas padangas. Continental yra ne tik "Premium" padangų gamintojas. Šis koncernas taip pat užsiima visiems puikiai žinomų diržų ContiTech gamyba, kuria automobilių stabilumo, jutiklių, pagalbines ir kitas sistemas, tuo prisidėdamas prie saugumo kelyje. O Continental AG gaminamos ekologiškos padangos prisideda ir prie klimato apsaugos bei užterštumo mažinimo.
  Continental AG įsikūrė 1871 metais Honoverio mieste, Vokietijoje. Skirdami daug dėmesio kokybiškų padangų gamybai bei tobulinimui, jie jau 1904 metais pirmieji pasaulyje pristatė padangą, turinčią protektoriaus raštą. 1952 m. koncernas Continental AG išleido įprastinių išmatavimų M+S padangas, skirtas naudoti žiemą, o 1955 metais pirmi Vokietijoje pradėjo gaminti bekamerines padangas. Radialines padangas Continental AG masiškai pradėjo gaminti 1960 m. 2003 m. pristatyta ContiSportContact 2 Vmax padanga, tai pirma pasaulyje padanga, su kuria galima važiuoti net 360km/h greičiu.